نتایج جستجو برای عبارت :

سورئال

هیچ‌وقت نمی‌تونم بپذیرم که روزی باید اونو فراموشش کنم. این ایرادِ خواسته‌های بزرگ و آرزوهای آدمه. فرقی نمی‌کنه بهشون برسی یا نه، به هرحال مثل یک خواب شیرین و باور نکردنی باقی میمونن. می‌تونه ایراد زیادی قدردان بودن هم باشه. شکرگزاری زندگی رو سورئال و دقتت به جزئیاتت رو عمیق‌‌تر میکنه. باعث میشه مدام تو ذهنت تکرار کنی که می‌تونست نباشه، اما هست، ولی یادت باشه که نخواهد ماند..اگر قوانین بازی‌ رو بلد نباشی، اگر نتونی‌ بین «شوقِ داشتن» و
برای افراد خاص پسند همیشه راه هایی هست تا با بازسازی ساختمان بتوانند محل زندگی خودشان را به آن سبکی که می خواهند بازسازی و نوسازی کنند. بسیاری از افراد هستند که که با سبک های هنر آشنایی ندارند اما دلشان می خواهند محیطی که در آن زندگی می کنند به گونه ای بازسازی شود تا با بقیه ساختمان ها متفاوت باشد و بتواند یک جلوه خاص را به وجود آورد، بیایید از سبک فرا واقع گرایی آغاز کنیم سبکی که در همه ابعاد هنری از نقاشی تا معماری و بازسازی نفوذ کرد و توانس
دختری هستم که بعد از ۵_۶ ماه توی خانه ای که ترسِ تنها ماندن در شب داشته ، تنها شده و توی تاریکی مانده. کمتر از چهل روز تا دفاعش فاصله دارد، بند اتصال به تمام  ادم های احمق و بیخود زندگی را بریده، ۹ کیلو لاغر تر از ۴ ماه قبل است، از قوی بودن خسته شده، پارادوکسیکال ترین و سورئال ترین روزها را پشت سر گذاشته، با پشت دست چپش توی دهان خیلی ها که حرف مفت زده اند کوبیده، کلمه هایش تمام شده و همچنان درصدد روشن نگاه داشتن تمام مشعل های امید توی دلش است . 

‍‍ ‍ #نقد_و_تحلیل کتاب✌
قراره که از این به بعد یک شنبه ها تو هم اندیشان نقد کتاب داشته باشیم ! اما از اون جایی که ما تازه کاریم و تجربه نقد کتاب نداریم ، اگه عیب یا کم و کاستی بود به ما ببخشین و حتما بهمون منتقل کنید تا رفعش کنیم . راستی شما هم میتونید کتابهایی که میخونید رو نقد یا تحلیل کنید و ما به اشتراک میذاریم .
✒نقد های خودتون رو میتونید به آیدی زیر ارسال کنید :
@Maryaآیدی m7fa
اما امروز اولین کتابی که قرارهست نقدش کنیم کتاب "راهنمای مردن با گیا
وقتی تو کتابا زندگی می‌کنی.وقتی تو حساس‌ترین شرایط زندگیت می‌شینی کتابایی رو می‌خونی که نباید، همین می‌شه..همین که برای خودت از دید آدمای دیگه قصه می‌سازی..دلیل میاری و توجیه می‌کنی که اونا هرکاری رو بکنن و تو این اجازه رو نداشته باشی که چیزی بگی چون تو اونی نیستی که کتابا ترسیم می‌کنن تو نه اون‌قدر خاصی نه اون‌قدر قوی‌ای اما بقیه هستن بقیه همون‌قدر تو دنیای دورشون تاثیرگذارن که شخصیتای توی کتابا.
اما بازم پناه میارم به این کلمه‌ها
مرشد و مارگریتا رمانی روسی است که نویسنده، یعنی میخائیل بولگاکف آن را در سال ۱۹۲۸ آغاز کرد و تا ۴ هفته پیش از مرگش یعنی تا سال ۱۹۴۰ ادامه داد.
این رمان فلسفی دارای فضای رئال و سورئال به صورت توأمان است و مضامین سیاسی و تاریخی را مطرح می‌کند.

ادامه مطلب
پر از تشویش و نگرانیم. جنس این تشویش فرق داره. دارم بالا میارم.
یکی داره تو گوشم میگه حسین حسین حسین شهیدا. اون یکی داره اذان میگه. یکی دیگه داره یه داستان سورئال مینویسه. 
من خودخواه نشدم. عجیب نیست؟ عجیبه. این من نیستم. گفتم نگو، بخواب. داشت اذیت می‌شد، درد داشت، گفت حرف بزنیم. خیلی مهمه؟ من کثافت خیلی مهمم؟ چه گوهیم؟ بقیه چی؟ بس نیست؟ گوشیو بذار کنار کپه مرگتو بذار. چه زود سحریو خوردن تموم شد. سحریو تو گوشی خوردم. تو گوشی خوابیدم. مامان تو صفح
فیلم ‘I Lost My Body’ - یکی از خلاقانه ترین و متحرک ترین فیلم های انیمیشنی که من تا به حال دیده ام. تصور کنید بیدار شوید، اما چیزی وجود نداشته باشد. در واقع چیزهای زیادی وجود نداشته باشد. و شما به سادگی دست خود باشید. به بیان ساده تر، مهم ترین ویژگی این انیمیشن کارگردانی عالی آن است. تمایل Clapin برای شکیبایی در صحنه آشکار می شود، و به دست اجازه می دهد تصاویر سورئال را از منظر خود تجربه کند، این مخاطبان را مجذوب خود می کند و بسیار چشمگیر است. این یک فیلم
سال تولید : ۲۰۰۷
محصول کشور :  هندوستان
ژانر :  درام . فانتزی . رازآلود
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۷٫۲
کیفیت : ۷۲۰p HDRip
کارگردان : Anurag Kashyap
ستارگان : John Abraham, Ayesha Takia, Paresh Rawal
خلاصه فیلم : داستان سورئال در مورد یک مرد، اعتیاد به سیگار کشیدن و یک سازمان مرموز و قدرتمند است که ادعا می کند که چنین اعتیاد را درمان می کند، البته با روش های بسیار غیر معمول.
ادامه مطلب
دیشب خواب خیلی عجیب دیدم.
باید بین یک سری شکنجه یکی رو انتخاب میکردم. یکیش مطمئنم خفه شدن بود. 
شمشیر دادن بهم. مثه تو فیلما. مثه سامورایی‌ها. گفتن باید فرو کنی تو بدنت. نمیخواستم. اما انگار داشتند بهم لطف میکردند. تمام سئوال ذهنم این بود که آیا درد داره؟ 
بار اول شمشیر فرو نرفت.
بار دوم دستم رو گرفتند و فرو کردم تو شکمم. خون پاشید روی صورت کسی که دستم رو گرفته بود تا خودم رو بکشم. 
یک کر رو به طور واضح یادمه، اینکه باید اشهد ان لا اله الا الله رو
عکاسی ترکیبی کودک به دلیل سهولت، جذابیت بصری و در دسترس بودن دوربین های دیجیتالی و نرم افزارهای مرتبط، یک سوژه عالی برای عکاسی از فرزند شما در آتلیه کودک می باشد. یک عکس ترکیبی کودک در واقع ترکیب  دو یا چند تصویر است که برای ایجاد یک تصویر واحد در هم جمع شده اند. این کار به وسیله نرم افزارهای مرتبط و عمدتا فتوشاپ انجام می گردد. عکس ترکیبی یک مفهوم جدید یا کاملا دیجیتالی نیست.
این روش توسط “سر فرانسیس گالتون” در دهه 1880 میلادی اختراع شد و ب
از اینکه فهمیدم عاشق جزئیاتم خوشحالم
خیلی فرق داره بدونی عاشق جزئیاتی یا ندونی
اگه ندونی و بازم عاشق جزئیات باشی شاید واقعا عاشقش نباشی. شاید فقط بتونی یه روزی عاشقش باشی. وقتی ندونی نمی دونی باید صبر کنی، وایسی و تمام بخش ها و جزئیات رو درونت ثبت کنی. 
اما فکر کنم قبل از ۸ سالگی می دونستم
تا ۸ سالگی همه چیزو می دونستم 
تا ۸ سالگی زندگی یه جور دیگه بود 
بعد از اون مثل درختی که باغبون اشتباهی جاشو عوض کرده باشه، خشکیدم و آفت زدم. 
اینو نگفتم از
کتاب جنگل نروژی
هاروکی موراکامی
ترجمه فاطمه عزتی سوران
هاروکی موراکامی در سال 1942 در کیوتو ژاپن به دنیا آمد.
رمان تاثیرگذار جنگل نروژی وی در سال 1987 منتشر شد.
این کتاب تنها در ژاپن ده میلیون نسخه فروش رفت،
و با چنان استقبالی رو به رو شد که موراکامی به دنبالِ
اندکی آرامش  و دوری از شهرت ناچار به ترک ژاپن شد.‌
موراکامی با آگاهی و جلب نظر خوانندگانی که علاقه ی کمتری
به رمان های سورئال دارند، جنگل نروژی را در فضایی کاملا
واقع گرایانه نوشت. در آغاز
قلعه آیت بن حدو مراکش‬‎

در کناره رشته کوه اطلس بزرگ در مراکش، شهر افسانه ای آیت بن حدو قرار دارد.
آیت بن حدو که با نام شهر آجر خشـتی نیـز شناخته می شود، دژی باستانی است که پناهگاهی برای مسافرانی بود که بین صحرای بزرگ آفریقا و شهـــر مراکـش رفـــت و آمد می کردنـــد. آیت بن حدو یکی از شهرهای مستحکم شده در طول مسیر کاروان سابق میان صحرای آفریقا و مراکش است. در داخل دیوارهای گلی بلند ۶ قصبه و تعداد کمی خانه وجود دارد. امروزه بسیاری از مردم ش
آموزشگاه عکاسی تبلیغاتی عکاسی تبلیغاتی Erik Almas
Erik Almas یک عکاس تبلیغاتی است که به خاطر شیوه
نورپردازی و استفاده از المان های غیرعادی و سورئال در عکس‌های زیبایش به
شهرت رسیده است...

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد
برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>عکاسی تبلیغاتی<< کلیک کنید

آهنگ جدید کمال آل بی آب
دانلود آهنگ جدید
بی آب از کمال آل
Kamal Al Download
دانلود آهنگ
آهنگ جدید رامین مرادی

دانلود آهنگ رامین مرادیبه نام
(سرو )

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
​​​​​​ محب به نام
 آخرین محاب
دانلود آهنگ با کیفیت اصلی
دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ جدید 
علی میر
 حرم نرفته
باما همراه باشید.
دانلود آهنگ با کیفیت 128
  دانلود آهنگ جدید:
 از میثم ابراهیمی 
(بی آب)

دانلود آ
دانلود آهنگ اشکان خواجه نسب 

دانلود آهنگ جدید
اشکان خواجه نسب  به نام 
این حسین کیست

دانلود آهنگ با کیفیت 128

آهنگ جدید کمال آل بی آب
دانلود آهنگ جدید
بی آب از کمال آل
Kamal Al Download
دانلود آهنگ
آهنگ جدید رامین مرادی

(سرو )

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
​​​​​​ محب به نام
 آخرین محاب
دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ جدید 
علی میر
 حرم نرفته
باما همراه
دانلود آهنگ جدید
اشکان خواجه نسب  به نام 
این حسین کیست

دانلود آهنگ با کیفیت 128

آهنگ جدید کمال آل بی آب
دانلود آهنگ جدید
بی آب از کمال آل
Kamal Al Download
دانلود آهنگ
آهنگ جدید رامین مرادی

(سرو )

دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
​​​​​​ محب به نام
 آخرین محاب
دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ جدید 
علی میر
 حرم نرفته
باما همراه با
توی واتس اپ وضعیت گذاشتم و نوشتم کاش کسی بود که می گه و من در جوابش بگم برام بنویس
می گه همه خوابیدن و تو مثل جغد چرا بیداری؟ ،می گم هیچی دارم با بهترین رفقام حال می کنم،می گه حالا کی هستن اون آدمای بخت برگشته،می گم اولیش وبلاگم و دومیش هم هری پاتر،می گه هنوز عصبانی هستی؟،می گم نه بهترم ولی فکرش رو بکن وقتی زن بودن از آدم بودن سخت تر باشه گاهی دوست دارم که مرد باشم هم زور دارم هم آزاد ترم ...،می گه از کجا معلوم مرد بودن آسونه؟بعدش درسته شما از بچ
دانلود آهنگ جدید
اشکان خواجه نسب  به نام 
این حسین کیست

دانلود آهنگ با کیفیت 128

آهنگ جدید کمال آل بی آب
دانلود آهنگ جدید
بی آب از کمال آل
Kamal Al Download
دانلود آهنگ
​​​آهنگ جدید رامین مرادی

(سرو )

دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آهنگ جدید
​​​​​​ محب به نام
 آخرین محاب
دانلود آهنگ با کیفیت 128
دانلود آ
چند روزیست که مرشد و مارگاریتای میخائیل بولگاکف را به اتمام رسانده‌ام؛ رمانی که در ابتدا تیراژ بالا، تعریف و تمجیدها و شهرتش باعث جذابیت آن، و مقدمه و نقدهای مختلف کتاب که تکیه بر عبارت "رمان فلسفی و اجتماعی" دارد کنجکاوی‌ام را برانگیخت اما در ادامه‌ نثر و داستان قوی ، توصیفات به‌جا، پیوستگی داستان‌ها و از همه مهم‌تر تعلیق‌هایی که مخاطب را تا فصول انتهایی کتاب مشتاق و کنجکاو نگه می‌دارد عوامل کشش‌ آن بود.
کتاب با روایت قرار بزدومنی شا
فکر می کنید برای مدتی در استان آنتالیا خواهید بود؟ خب برای تفریحات آبی به کچا خواهید رفت. اصلا چنندتا پارک آبی را میشناسید؟

1- شهر تفریحی آکوا
این پارک آبی دارای شخصیت و ویژگی های زیادی است که می تواند شما و شما را سرگرم کند. از جاذبه های این جا می توان به زمین بازی فوق العاده اسپری اکشن ، ایده آل برای کودکان خردسال ، رافینگ اسلاید و آکوآتوب اشاره کرد. علاوه بر مجموعه فوق العاده سرگرمی های آبی که انتظار آن را دارید ، انتخاب خوبی از جذابیت های
فیلم اینسپشن یا تلقین
هانس زیمر آهنگساز مطرح و برنده جایزه اسکار، برای فیلم تلقین آهنگسازی کرده است. او با الهام از آهنگ ادیت پیاف این موسیقی نوآورانه و هیپنوتیزم‌کننده را خلق کرده است. موسیقی زیمر ماورائی و خاص بوده و در لحظاتی مخاطب را به رؤیایی زیبا و مسحورکننده فرو می‌برد.
موسیقی تلقین مثل صحنه‌های فیلم با ریتم تند شروع شده و بعد کم‌کم آرام می‌شود و کاملا تحت تأثیر ژانر فیلم-اکشن و سورئال-است. ریتم موسیقی یادآور موسیقی‌ فیلم‌های ده
فیلم کوتاهی به کارگردانی و بازیگری دیوید لینچ افسانه‌ای در روز تولدش منتشر شد.
در سالروز تولد "دیوید لینچ" سینماگر صاحب سبک آمریکایی، شبکه نتفلیکس از یک فیلم کوتاه به کارگردانی و بازیگری او رونمایی کرد.
به نقل از نیویورک پُست، این فیلم کوتاه و ۱۷ دقیقه‌ای که از لحاظ مضمونی مشابه فیلم‌های نوآر ساخته شده، روایتگر داستان یک کاراگاه با بازی "لینچ" است که از یک میمون متهم به قتل به نام "جک کروز" بازجویی می‌کند.
"جک چه کار کرد" نام این فیلم سیاه و
یچ شغلی مثل مال شما نیست. خودت میدونی. ما آن را می دانیم و به همین دلیل است که به جای مناسب خود رسیده اید. ما در حال بررسی این موضوع هستیم که چگونه مشاغل از لوگوهای منحصر به فرد استفاده می کنند تا به مشتریان خود اطلاع دهند که چگونه از مسیر مورد ضرب و شتم عبور می کنند.
چندین روش عالی برای انجام این کار وجود دارد ، بنابراین بیایید به موارد زیر بپردازیم و چند نمونه عالی را که الهام بخش طراحی لوگوی منحصر به فرد بعدی شما هستند ، بررسی خواهیم کرد.
لو
معرفی فیلم ایرانی آشغال‌های دوست داشتنی

نام فیلم : آشغال های دوست داشتنی
کارگردان : محسن امیریوسفی
فیلمنامه : محسن امیریوسفی
تهیه کننده : محسن امیریوسفی
مدیر فیلمبرداری: تورج اصلانی
مدت زمان: 88 دقیقه
کشور: ایران
زبان: پارسی
ژانر: اجتماعی ، سیاسی، دفاع مقدس
اکران: 24 بهمن 1397
فروش گیشه: 3,827,712,000 تومان

بازیگران :
شیرین یزدان بخش
اکبر عبدی
حبیب رضایی
شهاب حسینی
هدیه تهرانی

آشغال های دوست داشتنی فیلمی به کارگردانی محسن امیریوسفی می باشد که د
<< گفتم ماخو، اسم دیگری نبود پدرت انتخاب کند؟ آدم احساس می کند کسی می خواهد روی صورتت ناخن بکشد. الغیاث گفت خیلی هم قشنگ است. من که دوستش دارم. شکوه اسم های باستانی را دارد. مثل هوخشتره. گفتم خفه! تو خودت تا مشکل اسم عربی ات را حل نکرده ای حق نداری باستان گرا بشوی. گفت اسم من عربی نیست. گفتم عربی است. گفت اسمی که با فال حافظ گرفته شود نمی تواند عربی باشد، حتی اگر عربی باشد. گفتم خودت می فهمی چه می گویی؟ گفت الغیاث از جور خوبان الغیاث.>>
.....
<<
1-اجتماعی 
رپ کن ها : هیچ کس ، یاس ، شاهین نجفی ، بهرام ، حامد فرد ، عماد قویدل ، عرفان و .....
یاس از چی بگم : 

>>>لینک دانلود >>>
2-سیاسی 
رپ کن ها : شاهین نجفی ، بهرام ، حصین ، و....
3-گنگ
نیما نیموش ، امیر خلوت ، سهراب ام جی ، رضا پیشرو ، زدبازی ، اوج ، حصین و....
امیرخلوت - میمونم :

>>>لینک دانلود >>>

رضا پیشرو - چاقال نامه 

>>>دانلود>>>
4-دیس لاو
امیر تتلو ، بهزاد پکس ، مهراب ، علی بابا ، میلاد راستاد و.... 
امیر تتلو : دلم میخواد 

>
یورگوس لانتیموس کارگردان و فیلم‌نامه نویس یونانی است که
در سال 2009 با ساخت فیلم «دندان نیش» به شهرت رسید. وی برای این فیلم جایزه
جشنواره کن برای کارهای نو را از آن خود کرد و همچنین در رشته بهترین فیلم خارجی‌زبان
کاندیدای جایزه اسکار شد. او در سال 2011 فیلم «آلپ» را ساخت که به اندازه فیلم
قبلی‌اش شهرت پیدا نکرد. لانتیموس در ادامه با ساخت فیلم تأمل برانگیز «خرچنگ» در
سال 2015 جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم کن را به دست آورد. دو سال بعد یعنی
در
در حالی که امسال بیست و پنجمین سالگرد ساخته شدن فیلم «رستگاری در شاوشنک» فرانک دارابونت است، این کارگردان از تجربه ساخت این فیلم، هدایت بازیگران و هر آنچه هنگام ساخت فیلم قربانی کرد سخن گفت.

هم‌زمان با ۲۵ ساله شدن فیلم سال ۱۹۹۴ «رستگاری در شاوشنک» که نخستین ساخته فرانک دارابونت بود، این فیلمساز با خوشحالی خاطرات فیلمبرداری این پروژه با نقش‌آفرینی مورگان فریمن و تیم رابینز را که هفت نامزدی جایزه اسکار کسب کرد، به یاد می‌آورد.

با این ح
فرانسه به‎عنوان یک مقصد گردشگری تنها محدود به موزه‎ها، کاخ‎ها، غذا و نوشیدنی نیست.
طبیعت به فرانسه چشم‎اندازهای غیرقابل باور و بدیعی بخشیده که تنها در مقابل چشم بیننده قابل باور می‎شوند. این مقاصد طبیعی بیشتر فراواقعی و سورئال به نظر می‎رسند. در ادامه، به معرفی 10 مقصد برتر گردشگری طبیعی در فرانسه پرداخته می‎شود.
1. بونیفیسیو | bonifacioبونیفیسیو که در گوشه جنوبی جزیره «کورسیکا» قرار گرفته، به‎طور مستقیم با آب‎های مدیترانه در ارتباط است.
بازهم روستایی فراموش شده در یزد! بازهم نامهربانی و ناملایمت! این بار نه خانه تاریخی است و نه اثر هنری! این بار صحبت از روستایی است که در 85 کیلومتری یزد واقع شده، روستایی به نام روستای خرانق. خرانق که از جاذبه های گردشگری یزد محسوب می شود، در معرض آسیب و خطر است. روستایی که زیبایی های آن، زوج گردشگر نروژی را به وجد آورده و باعث شده تا خاطرات سفر خود را منتشر کنند. با همگردی برای شنیدن این خاطرات زیبا همراه باشید.
خاطرات زوج نروژی از روستای خرانق
خلاق باشید و به IDEAS جدید باز کنید:
طراحی کاراکتر کارتونی نوعی هنر است و هنر به افراد دارای علایق و ایده های مختلف اجازه می دهد تا خود را با محدودیت و محدودیت بیان کنند. از ایجاد شخصیتهایی که مردم قبلاً آنها را ندیده اید ، نترسید. آیا به فکر ساختن یک آدم برفی پوشیده از جنس فریزر با قلاب برای دست و پاهای روباتیک هستید؟ انجام دهید. یا شاید شما بخواهید یک تلویزیون امنیتی با تلویزیون برای سر ایجاد کنید؟ به دنبال آن برو. البته ، شما باید راهی برای متن
برادران جاستین (جاستین بنسون) و آرون (هارون مورهد) از طریق اعضای فرقه یوفوئی که قبلاً به عنوان کودکان عضو آن بودند ، از طریق نامه ویدئویی دریافت کردند. در تلاش برای بستن ، این زوج به مجموعه فرقه باز می گردند ، فقط اینکه دریابند که همه آنها آنطور که ​​به خاطر می آورند نیست.با اولین نمایشنامه خود در سال 2012 ، رزولوشن ، فیلم دوتایی ساخت فیلم بنسون و مورههد وحشت لاغر در کابین در جنگل ایجاد کردند که در عین حال ترس و وحشت طبیعی فوق العاده خود را در طو
بیوگرافی ارژنگ امیر فضلیارژنگ امیرفضلی هنرپیشه و کارگردان اهل ایران است . وی بیشتر به‌عنوان یک کمدین شناخته شده است . وی پسر حسین امیرفضلی است . ارژنگ امیرفضلی عمل خویش را با برنامه «نوروز ۷۲» به کارگردانی داریوش خبره , همراه با مهران مدیری و حمید لولایی آغاز کرد . وی تخت گاز در میدان هنر هفتم درخشید و علاوه بر بازیگری در سینما , تلویزیون و بازی زنده , کارگردانی یک سری تیم تلویزیونی را هم در کارنامه عمل خویش ثبت کرد . ا
از وقتی اومدم خونه اصلا حوصله ی نوشتن ندارم. خیلی وقتا پیش میاد که به خودم میگم برم بنویسم فلان چیز رو، بعدش به این فکر میکنم که باید کامپیوترم رو روشن کنم و چیزی که توو ذهنم هست رو تبدیل کنم به خطوطی که توو مجازی واقعا وجود دارند(اگر چه هیچ چیزی ثابت نمیکنه که مجازی از فکرای من واقعی تره، ولی حداقل مجازی رو میشه دید.) میگم بیخیال کی حوصله داره.
حقیقتش اینه که به معنای واقعی جون میکنم که روزی چند صفحه کتاب بخونم. میخوابم و میخوابم و میخوابم و گا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

شخصیت های توی داستان هر روز با من بحث می‌کنند، حرف میزنند و گاهی زور و‌ منطق شان به من میچربد و حرف شان را روی کرسی مینشانند.این یک ادعای سورئال و تخیلی نیست.چون قصه برای من زندگی ست و زندگی ع
خلاصه داستان: هنگامی که یک اتفاق غیرمنتظره جهان را در معرض خطر قرار می‌‎دهد، لنس استرلینگ بهترین و حرفه‌ای‌ترین مامور مخفی در دنیا، باید با مخترعی عجیب و غریب به نام والتر همراه شود تا جهان را نجات دهند. اما…
سال ۲۰۱۹، سال عجیبی بود، اما عجیب تر سال ۲۰۲۰ است؛ از حوادث مختلف گرفته تا ویروس منحوس کرونا همه در همین دو ماه ابتدای سال میلادی چیزهای نگران کننده ای برای ذهن و روان مردم هستند. بنابراین به نظر می رسد تشویق شما به عجله کردن در دیدن

UPDATEOFFLINE
دانلود Plug & Play 1.2.3 - بازی ماجرایی فوق العاده زیبا و متفاوت "اتصال و اجرا" اندروید!
0 0 در دسته
1
نسخه1.2.3
دوست داشتن10
Plug & Play v1.2.3 – بازی بسیار خاص و کم نظیر اتصال و اجرا مخصوص اندروید + تریلرنسخه کامل و خریداری شده بازی با قیمت 2.99 دلار تقدیم به شما عزیزانتست شده با اجرای آفلاین
Plug & Play – اتصال و اجرا نام یک اثر هنری متفاوت و منحصر به فرد از استودیوی سوئیسی Etter Studio است که در سبک ماجرایی و با المان هایی جالب، عجیب و کمیاب تولید و منتشر ش
طراحی باغ رستوران
طراحی باغ رستوران  سالن اصلی دارای یک سقف شیشه ای است که نور روز کافی را فراهم می کند و به گیاهان اجازه می دهد تا شکوفا شوند. این دیوار از سلولهای فیروزه ساخته شده است ، با یک لوله منفرد که در قسمت بالای آن قرار دارد ، آب لازم را تأمین می کند که بطور یکنواخت با گرانش از طریق یک پارچه غیر بافته توزیع می شود.
سلول ها با یک بستر مخصوص پر شده اند که آب را ذخیره می کند.گیاهان گرمسیری ، قاب مناسبی برای استخر کوی واقع در بخش فضای باز رس
سفر به ۱۰ کشور برای کاهش استرس

حتماً روزهای کاری سخت و پر استرس را پشت سر می‌گذارید و چشم انتظار تعطیلی و یافتن مقصدی مناسب برای سفر هستید.
بدون شک انتخاب مقصد مناسب از بین گزینه‌های بی‌شماری که وجود دارد کار دشواری به نظر می‌آید؛ از طرفی هم احتمالاً ظرف تحمل استرس و فشار روزانه‌تان هم لبریز شده است. اگر به دنبال رهایی هستید، پیشنهاد می‌کنیم به این ۱۰ کشور سفر کنید تا مناظر طبیعی و غیرطبیعی چشم‌گیرشان خستگی را از تن‌تان به در کند.1. نپا
این روزها خط خبری اصلی جهان متمرکز بر انتشار اخبار و تحلیل های مرتبط با کرونا و تبعات آن برای آینده اقتصاد و امنیت جهانی است. آنهم به این دلیل که فعلا هیچ گونه درمان مشخصی برای این بیماری کشف و ارائه نشده و احتمالا ارائه یک درمان قطعی بدلیل پروسه طولانی کشف تا دریافت تاییدیه های جهانی و تجاری سازی آن ماه ها طول خواهد کشید در این مدت تنها امید بشریت به اثر بخشی سیاست قطع زنجیره انسانی انتقال این ویروس است و بنا بر توان و بنیه اقتصادی کشورها اج
جاذبه های گردشگری آنتالیا
آنتالیا از زیباترین شهر های ترکیه است که همیشه از مقاصد توریستی مخصوا برای ایرانیان است. با داشتن ساحل فیروزه ای ، ماسه های طلایی ، معماری پیچیده رومی و ویرانه های شگفت انگیز ماقبل تاریخ ، شهر رنگارنگ آنتالیا در ترکیه می تواند برای بعضی ها بسیار غریب باشد.
حتی ممکن است گیج کننده باشد که چه چیزی را انتخاب کنید و به کجا بروید. در ادامه مطلب مکان های دیدنی که در سفر به آنتالیا باید از آن ها بازدید کنید را معرفی می کنیم.
ویلی وونکا و کارخانه شکلات سازی فیلمی است که برای کشش طولانی نسبتاً وحشتناک است و سپس با هشدار کمی حیرت انگیز ، عامل ترس آن را تا ده برابر می کند. با شروع فیلم ، شما در حال تماشای فیلم سرگرم کننده و الهام بخش در مورد پسری به نام چارلی هستید که فرصتی برای گشت و گذار در یک کارخانه آب نبات با شکوه و جادویی می گیرد. جالب به نظر می رسد ، درست است؟
سپس چارلی به کارخانه واقعی می رود و همه چیز عجیب می شود. نکته بعدی که می دانید ویلی وانکا عنوان دارد این اس
الان این طوماره میبینید و میگید بابا بیخیال... چی کار داری میکنی با خودت شیش تا شیش تا کتاب میخونی؟
ولی در کمال شرم و ناراحتی دوروزه هیچی نخوندم :( و اینها همه قدیماییه که مونده تو آرشیوم و حس معتادیو دارم که بهش مواد نرسیده قشنگ. دوروز مشق نوشتم، آرک مسابقه جونین(؟) ناروتو رو تموم کردم بالاخره(اشک در چشمش حلقه میزند) و شروع کردم دیدم توکیو غول.
و ای دوستان گرامی....از من به شما نصیحت هنگام پاییز حتی وقتی هوا گرم و ناز و گوگول و معصوم به نظر می رسه،
مجسمه ها انعکاسی از افکار هنرمند هستند که با انتخاب آن ها می‌توانید سلیقه و تفکر خود را در دکوراسیون داخلی بازتاب دهید.
مجسمه
مجسمه یکی از وسایل تزیینی پرکاربرد هنرهای تجسمی در دکوراسیون داخلی است. معمولا اشکالی به فرم انسان، گیاه، ساختمان و حیوان دارد. نمونه های مدرن آن به شکل هندسی و اشکال انتزاعی نیز تولید می‌شود. باید اشاره کرد که تمام اشکال سه بعدی، مجسمه نیستند. برای اینکه سازه ای به این عنوان شناخته شود باید نوآوری، مفهوم یا علتی بر
علیرضا را توی حیاط دیدم. تازه برگشته‌بود. رویش آن‌طرف بود. داشت زیر شیرِ حوض، دست و صورتش را می‌شست. رفتم کنارش: «باید برم بیمارستان. میری ماشینو از محمود بگیری؟»
«بیمارستان چه خبره؟»
«مامان صبح بازار بود. انگار کلیه‌اش گرفته باز. بابا الان زنگ زد»
علیرضا صورتش را با آستین خشک کرد: «سوارشو بریم!»
موتور سوار نشده‌بودم تا حالا. راستش یکم می‌ترسیدم. اما به روی خودم نیاوردم. نشستن، ترک موتور، ساعت یک ظهر، درحالی که آفتاب پس و پیش می‌شد، حس خوش
بررسی فیلم Inception
«Inception»، فیلمی ساخته نابغه دنیای سینما، کریستوفر نولان است. این بار اولی نیست که نولان فیلمی می‌سازد که مخاطب را تا مدت‌ها در فکر فرومی‌برد. فیلم تلقین محصول سال 2010 با بازی ستاره‌هایی ازجمله لئوناردو دی کاپریو، تام هاردی، الن پیج، جوزف گوردون لویت، ماریون کوتیار، کن واتاناله و… است.با 30nama همراه باشید.
نولان در یکی از مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره‌کرده که بیش از 10 سال فیلم‌نامه تلقین را در ذهن پرورش داده است. این فیل
در راه بازگشت بودیم. جاده‌ی دزفول به بروجرد در یک روز اول هفته‌ی زمستانی به یک فیلم سورئال می‌مانست. کیلومترهای زیادی را پشت سر گذاشته بودیم. جاده‌های زیادی را در نوردیده بودیم. در شهرهای مختلفی خوابیده بودیم. سواحل خلیج فارس را دیده بودیم. منظره‌های گوناگونی را دیده بودیم. ولی هنوز هم جاده تازگی داشت.ما از زیارت تک درخت سر یکی از پیچ‌های جاده‌ی یاسوج به بابامیدان برمی‌گشتیم. تک‌درختی که سر پیچ تک و تنها با یال و کوپال شکوهمندش نشسته ب
صحنه از The Breaker Upperers
همانطور که Thor: Ragnarok در سال 2017 به مخاطبان جهانی اثبات کرد ، و همانطور که آنچه ما در سایه ها و شکار برای ویلدرپول انجام می دهیم ، سالهای قبل فیلم های جدید زلاندر را نشان داد ، بیننده های خلاقانه تایکا ویتیتی ، نویسنده-کارگردان ، چشم اندازهای خلاقانه ، تایکا ویتیتی ، بدون درنگ نحوه حضور او در یک پروژه فیلم دیگری که استعدادهای ویتیتی را اثبات می کند ، فیلم The Breaker Uppererers 2019 است که وی در کنار نویسندگان ، کارگردانان و بازیگران اصلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها